Vaříme vlastní pivo, v našem mini pivovaru

Přijďte ochutnat naše ležáky, Jirsák 11 a Jirsák 12.

RESTAURACE


Chloubou penzionu U Jirsáka jsou již řadu let příjemně zařízené prostory restaurace, kterou by jste rozhodně měli navštívit. Nabídneme Vám kompletně zrekonstruované útulné prostory s  více jak 60 ti místy k sezení. Restaurace nabízí různá zákoutí, kde si můžete v klidu posedět s přáteli nebo jen tak přijít na kávu nebo ležáka z našeho minipivovaru. V letních měsících můžete využít posezení v zahradě, nebo na terase nad řekou Desnou.

Na kvalitě záleží

K pivu a ostatním nápojům vám rádi připravíme například grilované koleno nebo křidýlka, obložené talíře, nakládaný camembert, utopenec nebo oblíbené hranolky.

Pro mlsouny je zde nabídka medovníku, dortů a dalších sladkých pochutin od známých oblíbených výrobců.

Pro milovníky pizzy připravíme pizzu ze široké nabídky Pizzy Markýz.

Provozní doba restaurace:
Pondělí až neděle: 16:00 - 22:00

salonek


Salonky pro soukromé akce, svatby a párty

Salonek:
Ideální prostor pro konání soukromé párty, oslavy, svatby nebo firemního semináře či školení. Prostory se nachází v zadní části budovy. Tento salonek je vybavený vlastním barem, dataprojektorem a WIFI připojením k internetu.
Nabízí Vám pohodlné sezení pro 30 osob.

Salonek u baru:
Salonek u baru je přímo sousedící s prostory restaurace. Nabízí Vám velký prostor, kde pohodlně usadíte 50 lidí. I zde máte možnost využít připojení k internetu pomocí WIFI.

Termín rezervace a cenu pronájmu salonku, je nutné konzultovat předem na telefonu +420 608 887 165.

soukromý minipivovar jirsák


Ochutnejte naše pivo

Od roku 2017 můžete ochutnat také pivo uvařené v našem pivovaru.
Vybudovali jsme malý pivovar, ve kterém vaří sládek skvělé pivo. V nabídce tak najdete nefiltrované a nepasterizované speciály z prvotřídního ječmene, 11° a 12° světlé ležáky, kterým určitě přijdete na chuť.