Menu

Restaurace

Penzion U Jirsáka nabízí příjemně zařízené prostory restaurace, kterou by jste rozhodně měli navštívit. Nabídneme Vám kompletně zrekonstruované útulné prostory s  více jak 45 ti místy k sezení. Restaurace nabízí různá zákoutí, kde si můžete v klidu posedět s přáteli nebo jen tak přijít na kávu nebo ležáka z našeho minipivovaru. V letních měsících můžete využít posezení v zahradě, nebo na terase nad řekou Desnou. Pro pořádání firemních či rodinných akcí nabízíme příjemný soukromý salonek se 40 místy k sezení. Rádi pro Vás na objednání zajistíme rodinné i firemní akce, catering formou rautů či servírované obsluhy. 

Provoz restaurace

V naší restauraci probíhají snídaně a večeře pro naše ubytované hosty, v otevírací době rádi přivítáme i jiné hosty a na objednávku můžeme zajistit obědy či večeře formou "bytové restaurace". 

Informace pro ubytované hosty k výdejům stravy

typ stravy čas podávání  cena 
snídaně 8:00 hod. - 9:00 hod. 175 Kč/osoba/den
večeře 17:00 hod. - 20:00 hod. 275 Kč/osoba/den

Provozní doba restaurace pro veřejnost i ubytované hosty:
Pondělí až sobota: 16:00 - 22:00  / neděle ZAVŘENO

RestauraceRestauraceRestauraceRestauraceRestauraceRestauraceRestauraceRestauraceRestauraceRestauraceRestauraceRestauraceRestauraceRestauraceRestauraceRestauraceRestauraceRestauraceRestauraceRestaurace

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.